Reference

Ohodnoť moje služby na mém facebooku.

                         

Všem velice moc děkuji za upřímné hodnocení:)

Petr z Prahy 

K Martinovi chodím pravidelně a pokládám ho za nejlepšího maséra co jsem dosud měl. Masáže skutečně umí, žádné "šudláni" ale poctivá práce! A navíc je to velmi milý člověk.

Arnošt z Olomouce

Osobně k němu jezdím přes celou republiku,jenom kvůli jeho rukám.Pomáhá mi zlepšit a prodloužit dobu kdy jsem zcela bez záchvatů (záchvaty neepileptické spojené s latentní tetánií),po 3 letech z medicínského hlediska neléčitelné.Děkuji Martinovi za velmi profesionální přístup a skvěle "odvedenou práci" na mém zničeném těle.Díky!!!

Pavlína z Prahy 

Velmi citlivý masér, ví kam sáhnout a kdy přidat a kdy ubrat, velmi příjemná a efektivní masáž. Vřele doporučuji všude kudy chodim.

Pedro z Prahy

Jsem kadeřník tudíž moje problémy se zády a  svaly jsou jasné chronické. Také jsem byl u Martina na masáži. První dojem? Se vší úctou zažil jsem mnoho maséru a moc mně neuspokojí  hlazeni po zádech tak si vybírám zdatnější muže a  né ženy. Když jsem viděl Martina v úvodu říkal jsem si štíhlý kluk ale když už jsem tady. No co následovalo během masáže. WAU ..... přesné techniky a kombinace různých masáží.Uvolnění krční zony .No super .Několikrát jsem se k němu vrátil. Spokojesnost maximální . Tento  masér je ztělesnění profesionality ve svém oboru. těším se zas brzy.

Mirek z Prahy

Martin je skvělý masér. Martin je také moc fajn člověk. Jeho masáž je kombinace perfektně zvládnutých technik a hřejivé péče o klienta. Odcházím od něj odpočatý, uvolněný i nabitý. A vždycky se těším na další. Doporučuji.

Mirek z Kladna

"Martin je mladý, slušný, přátelský a citlivý masér se zlatýma rukama. Po jeho masáži jsem se cítil dobře na těle i na duši. Doporučuji."

Jaroslav z Prahy

Chodím k Martinovi přes rok a jsem moc spokojený.Masáž mohu jen doporučit:)

Jiří z Prahy

Martin je masér jak má být!Cítil jsem se u něj příjemně, bezpečně a k tomu jsem si i hezky popovídal. No a domů... domů jsem šel jak baletka. Neskutečná úleva

Tomáš z Prahy 

Skvělá a profesionální masáž v příjemném prostředí salonu na Vyšehradě. Vřele doporučuji

Jenda z Prahy

Profesionální přístup, žádné šudlání - je opravdu cítit efekt masáže. Velmi doporučuji.

Jiří z Prahy 

Super masaz a profesionalni pristup!

Jindřich Z Prahy 

Masér který na sobě pracuje a masáž od něj bude vždy poctiva.

Hana z Prahy

Dlouho jsem nezažila tak úžasnou masáž. Prostě umí, zná a ví jak.

Dominik

Chodím k Martinovi pravidelně.Opravdu kvalitní masáž,provedená precizně,masér nespěchal a v rukou má velký tlak který vyvíjel přiměřeně na všechny místa.Moc mu děkuji za kvalitní relax.

David z Prahy 

Kvalitní masáž, příjemně prostředí a profesionální přístup.Není nad to se pořádně uvolnit a zrelaxovat

Nikola z Prahy

Byla jsem již u spoustu masérů, někteří byli lepší jiní horší. Ale nikdo neudělal masáž tak pečlivě jako Martin. Je to profík, masáž nefláká a pomohl mi od bolesti zad. Pokud chcete poctivou a pořádnou masáž, doporučuji.